تبلیغات
دانستنی های آتش نشانی - تکنولوژی روز دنیا (آیروسول)

امروز:

تکنولوژی روز دنیا (آیروسول)

معرفی پیشرفته ترین تکنولوژی اطفاء حریق اتوماتیک


هنگام بروز حریق سرعت توسعه شعله به صورت نمایی افزایش پیدا می کند به همین دلیل اطفاء سریع موجب کاهش چشمگیر تلفات و خسارات می گردد . جهت ایمن سازی نقاط مختلف خطر خیز ( سالن های تولید ، انبارهای نفت و گاز و پتروشیمی ، پالایشگاه های نفت و گاز ، ایستگاه های تقویت فشار گاز ، ماشین آلات خطوط تولید ، سالن تأسیسات ، تابلوهای برق ، تونل های کابل و رایز ها و سینی کابلها ، اتاقهای آسانسور و تابلوهای کنترل مربوطه ، اتاق کنترل و تجهیزات کنترلی و مخابراتی و دیتا و . . . ) سیستم اطفاء حریق AEROSOL MAG جدیدترین و پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا می باشد ، معرفی و پیشنهاد می گردد .
در محیط هایی که ماشین آلات ، تجهیزات الکترونیکی و الکتریکی ، خودرو ، سوخت و . . . وجود دارد همیشه خطر حریق نیز وجود دارد . این حریق ها باید با مواد اطفاء کننده مؤثر خود خاموش گردند به گونه ای که آسیب های مضاعف از سوی ماده اطفاء کننده به تجهیزات و ماشین آلات وارد نگردد . بدین منظور سیستم اطفاء حریق آیروسولکه یکی از جدیدترین و پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا می باشد در این جا معرفی و پیشنهاد میگردد .

مشخصات فنی سیستم اطفاء حریق اتوماتیک آیروسول


سیستم نوین اطفاء حریق پودر و گاز قابلیت های بسیار زیادی جهت اطفاء حریق از نوع کلاس A,B,C,E&F را دارا است و تا به امروز تنها سیستم موجود در دنیا می باشد که می تواند پنج کلاس حریق را اطفاء نماید . این سیستم برای اولین بار در مرکز تحقیقاتی فضایی روسیه ( سویوز ) ابداع و در بخش های مختلف پایگاه های فضایی نصب گردید . در تکنولوژی فضایی همیشه باید بهترین ها را به کار گرفت چون در هنگام عمل و کارآیی شانس دو بار امتحان کردن وجود ندارد به همین دلیل پرسنل سیستم ها و محصولات به کار گرفته شده باید بهترین باشد . اطفاء کننده آیروسول چنین محصولی می باشد . پس از ممنوعیت استفاده از گاز هالون که یکی از مؤثرترین گازهای اطفاء کننده حریق شناخته می شود هیچ نوع گازی تا کنون به این مقدار قابلیت های گاز هالون را از خود نشان نداده است . این راهکار مؤثرترین نوع اطفاء کننده حریق شناخته شده تا امروز است . این سیستم قابلیت اطفاء کننده حریق تا سه برابر گاز هالون را دارا است و نیازی به سیلندرهای تحت فشار ندارد نیاز به لوله کشی ، شیرهای ایمنی متفاوت و پر هزینه ، محاسبات هیدرولیکی و نازل های خروج گاز ندارد این راهکار سیستمی ساده و فوق العاده قوی و مطمئن از عدم بروز خرابی می باشد .
یکی دیگر از خواص بسیار مهم این سیستم دارا بودن وزن و حجم بسیار کم آن در مقایسه با گازهایی مانند FM200,CO2 ، آرگون و دیگر گازهای خنثی است که موجب پراکندگی بسیار یکنواخت در محیط می گردد ، غیر هادی است و بر خلاف سایر گازهای اطفاء کننده اثرات خورندگی و اسیدینه ندارد ، بر روی محیط زیست و موجودات زنده اثر منفی ندارد . علاوه بر این خاصیت خنک کنندگی به میزان 400 درجه سانتیگراد در هر ثانیه را دارا است . غیر سمی است ، اثرات مخرب بر لایه ازن ندارد ، بسیار مقرون به صرفه بوده و خیلی سریع نصب میگردد . این سیستم بر اساس تکنولوژی سوخت جامد راکت های فضا پیما طراحی شده و از ذرات ریز مواد جامد و گاز تشکیل گردیده است که در درون سیلندرهای مخصوص به صورت جامد قرار می گیرد . به دلیل اینکه در حالت عادی به صورت جامد بوده لذا فاسد نمی گردد و هیچ وقت نشتی گاز و افت فشار نخواهد داشت . ژنراتور MAG در هنگام حریق توسط سیگنال الکتریکی و یا گرما و یا شعله مستقیم تحریک شده و به طور آنی و در عرض دو میلی ثانیه شروع به تولید پودر و گاز نموده و ظرف چند ثانیه تخلیه میگردد ( بر اساس حجم های مختلف کپسول ها این زمان متغیر می باشد ) تخلیه سریع ذرات ریز پودر و گاز به صورت سه بعدی بوده و به صورت یکنواخت در هوا پراکنده می گردد و روی آتش تأثیرات فیزیکی ( با خنک کنندگی زیاد و ایجاد لایه پرده ای شکل بین ماده سوختنی و اکسیژن ) و شیمیایی ( با شکستن واکنش های زنجیره ای حریق ) گذاشته و اطفاء آنی را به دنبال دارد . اطفاء حریق توسط این سیستم به طور میانگین در عرض پنج ثانیه از لحظه تحریک انجام می شود . ماندگاری آن در محیط حدود یک ساعت می باشد . استفاده از سیستم اطفاء حریق پودر و گاز جهت مصارف گوناگون صنعتی و نظامی در کشورهای پیشرفته صنعتی بسیار متداول شده و هر روزه تعداد بیشتری از مؤسسات استاندارد جهانی این سیستم را مورد تأیید قرار می دهند . استفاده از سیسـتم اطفاء حریق پودر و گاز جهت مصارف گوناگون صنعتی و نظامی در كشورهای پیشرفته صنعتی بسیار متداول شده و هر روزه تعداد بیشتری از مؤسسات استاندارد جهانی این سیستم را مورد تأیید قرار میدهند. قابل توجه است كه مؤسسه NFPA با تشكیل دادن كمیته فنی مركب از متخصصین این رشته استانداردی خاص برای این نوع سیستم اطفاء بنام Fixed Aerosol Extinguishing Systems را ارائه کرده و کد آن 2010 میباشد و نسخه نهایی تصویب شده آن در سال 2005 منتشر گردید . همچنین استاندارد اتحادیه اروپا نیز تهیه شده است و این سیستم دارای استانداردهای فوق میباشد. سایر استانداردهای اخذ شده عبارتند از: EPA آمریکا، ECB اروپا، RINA ایتالیا ، SSL ، UL ،ActivFire ، AS/NZS 4487:1997 استرالیا و نیوزیلند ، استاندارد IP در برابر خوردگی و ویبره . این سیستم بواقع انقلابی در صنعت اطفاء حریق محسوب میشود و میتوان آنرا بصورت پوشش دادن کل حجم محیط (Total Flooding) یا بصورت موضعی در نقاط خطر خیز و یا ترکیب این دو روش استفاده نمود. نمونه کاربردهای MAG در بخشهای مختلف و صنایع گوناگون عبارتند از:
 تجاری و صنعتی ، داخل ماشین آلات ، کاربردهای الکتریکی ، حمل و نقل ، کاربردهای دریایی ، کاربردهای نظامی بطور خلاصه میتوان گفت این سیستم جهت اطفاء حریق فضاهای بسیار کوچک مانند تابلوهای برق با حداقل حجم 2/0 متر مکعب مجتمع های بزرگ صنعتی با حجم محیطی 000/40 متر مکعب کاربرد دارد. این سیستم 3 برابر موثر تر از گاز هالون ، 6 برابر موثر تر از FM200 ، 16 برابر موثر تر از CO2 و 40 برابر موثر تر از آرگونایتها میباشد . بسادگی و بسرعت نصب میگردد و احتیاج به لوله کشی ندارد ، در صورت تغییر در نوع کاربری سالن و یا تیغه ها و دیوارهای سالن محلهای نصب سیستم به راحتی اصلاح میگردد و در صورت لزوم از یک مکان نصب شده براحتی جمع آوری شده و در مکان دیگرنصب میگردد ، مخازن آن تحت فشار نبوده و نشتی ندارد ، تا 10 سال گارانتی سلامت مخازن پس از نصب و عدم نیاز به برنامه های نگهداری و تعمییرات را داشته و فقط نیاز به کنترلهای دوره ای بسیار ساده دارد. عکسها و فیلمهای مربوط به تستهای استاندارد داخل و خارج از کشور در CD پیوست ارائه شده است. لازم بذکر است که با سیستم اطفاء حریق آیروسول بدلیل انعطاف پذیری بسیار بالای سیستم در طراحی و نصب این امکان وجود دارد که علاوه بر محوطه داخل سوله ها ، فضای داخل هر تابلو برق یا سیستم الکتریکی را متناسب با فضای محدود خاص خود مجهز به سیستم اطفاء حریق اتوماتیک نمود بگونه ای که در صورت بروز حادثه در هر یک از تابلوها ، ماشین آلات ، رکها یا حتی کیس کامپیوتر ، فقط سیستم اطفاء حریق همان نقطه فعال شده و تخلیه گردد و از حدر رفتن مواد داخل سایر کپسولها جلو گیری میشود.
زمان تخلیه : کمتر از 12ثانیه زمان تحریک : 002/0 ثانیه کلاسهای حریق : ,B,C,E&F دمای تحریک خودکار : 175درجه C جریان تحریک : mA 400 در بکار گیری سیستمهای ارائه شده مسئله خدمات و پشتیبانی پس از فروش بسیار حائز اهمیت می باشد . که ای مهم از طریق انتخاب صحیح تجهیزات بر اساس شرایط محیطی و استانداردهای موجود و بکار گیری تمهیدات لازم در نصب و راه اندازی و نیز متعهد بودن به گارانتی سیستم عملی خواهد بود. سیستم های اعلام حریق ، سرقت و نشتی گاز سیستم های اعلام حریق و نشتی گاز علاوه بر این که در هنگام بروز حریق یا نشتی گاز با استفاده از آلارم به افراد اطلاع می دهد بلکه میتوان از این سیستم برای راه اندازی سیستم Aerosol MAG نیز استفاده کرد . این سیستم ها(حریق ، سرقت ،نشتی گاز ) را می توان با اضافه کردن به سیستم مکانیزه هشدار با قابلیت آدرس دهی و انتقال آلارم از بستر های ارتباطی نمود.


نوشته شده در : 1388/11/8  توسط : احمدرضا نویدخواه.    نظرات() .

How can you heal an Achilles tendonitis fast?
1396/07/1 10:01
Fine way of describing, and nice article to take data regarding my presentation focus, which i am going to present in school.
foot pain elderly
1396/04/15 17:15
Hi i am kavin, its my first time to commenting anyplace, when i read this
piece of writing i thought i could also make comment due to this sensible paragraph.
foot pain after walking
1396/04/5 12:19
I drop a leave a response when I especially enjoy a post on a website or
I have something to valuable to contribute to the conversation. It is triggered by the
passion displayed in the post I read. And on this article
دانستنی های آتش نشانی - تکنولوژی روز دنیا (آیروسول).
I was actually excited enough to drop a leave a responsea response
:-) I do have 2 questions for you if you do not mind.
Is it only me or does it appear like some of these responses look like they are
left by brain dead individuals? :-P And, if you are writing at other places, I'd like to keep up with you.

Could you make a list all of your social sites like your Facebook page, twitter feed, or linkedin profile?
castillopvbqruuews.jimdo.com
1396/02/28 13:24
We absolutely love your blog and find a lot of your post's to
be just what I'm looking for. can you offer guest writers to write content for you?
I wouldn't mind creating a post or elaborating on a number of the
subjects you write about here. Again, awesome site!
BHW
1396/01/31 20:13
If you wish for to take much from this piece of writing then you have to apply
such strategies to your won blog.
manicure
1396/01/20 00:22
Heya! I just wanted to ask if you ever have any trouble with hackers?
My last blog (wordpress) was hacked and I ended up losing months of hard work due to
no backup. Do you have any methods to prevent hackers?
BHW
1396/01/18 11:22
I think this is one of the most important information for
me. And i'm glad reading your article. But should remark on some general things, The site style
is wonderful, the articles is really excellent : D.
Good job, cheers
manicure
1396/01/12 09:35
Hello, I enjoy reading all of your post. I wanted to write a little comment to support you.
شاهمرادی مدیر آتش نشانی های فولاد مبارکه و فولاد هرمزگان و استاد تدریس در اطفای حریق پیشرفته در صنایع فولاد .نفت و پتروشیمی و سایر مراکزصنعتی در کلیه زمینه ها .لازم است از زحمات مهندس حسین چی بابت معرفی تکنولوژی مذکور تشکر گردد.
1395/06/18 13:17
سلام مهندس حسین چی عالیست
فایزه اکبری
1395/04/23 15:35
شرکت پویاسای نمایندگی فروش تجهیزات اطفاء حریق ایروسل StatX امریکا ، اولین مخترع ایروسل و معتبر ترین برند جهانی میباشد.
جهت دریافت اطلاعات کامل به وب سایت StatX فرمایید:
www.statx.com
1395/04/23 15:18
با سلام
شرکت پویاسای نمایندگی فروش اطفاء حریق اتوماتیک ایروسل StatX امریکا ، اولین مخترع ایروسل و معتبر ترین برند دنیا با بالاترین استانداردهای جهانی می باشد.

خواهشمند است قبل از خرید سیستم ایروسل حتما مشخصات سایر محصولات را با مشخصات فنیStatX مقایسه فرمایید.
کلیه اطلاعات Statx در وب سایت این برند در دسترس میباشد:
www.statx.com
محمد جعفری
1395/04/20 14:29
سلام ایا سیستم ماگ (ایروسل )رو میتوان روی مخازن خوراک پالایشگاه نصب کرد؟
سامان پاک سرشت
1394/10/27 11:50
شرکت تارا تنها تولیدکننده سیستمهای اطفا حریق ایروسل در ایران میباشد با ثبت اختراع و مجوز وزارت صنایع است
ضمنا محصولات این شرکت تحت پوشش بیمه ایران میباشد.
دوستان برای اطلاعات بیشتر وارد سایت این شرکت بشن لطفا
www.pakpyro.com
محمدی
1394/08/3 19:55
باسلام خیلی عالی بودمیشه کاتولوک
برای مابفرستیدممنون میشیم
کارشناس پیشگیری ازحریق وحوادث
محمد فیروزی
1394/07/10 21:51
مصطفی اسدی
1394/03/19 14:01
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان و همکاران ! البته شایان ذکر است که متن بالا ترجمه شده توسط بنده و از روی سایت اصلی و کاتالوگ های پایروژن می باشد که نمایندگی آن در اختیار شرکت تارنمای طلایی می باشد. در ضمن در سایت خود پایروژن هم اسم شرکت تارنمای طلایی بعنوان نماینده انحصاری در ایران ذکر شده است.
به هر حال هدف ما بیشتر آشنایی با تکنولوژی ایروسل است و هدف بنده هم از ترجمه آن چیزی جزء اشنا کردن دوستان با این تکنولوژی نبوده حالا بعضی از دوستان نام محصول خودشون رو بجای پایروژن در متن گذاشتن از لحاظ بنده بلامانع است.
با تشکر
شرکت تارنمای طلایی
021-22369188
051-38480541
1393/06/19 17:10
سلام سپاسگزار از شما به خاطر مطلب خوبتان. استفاده کردم و از اطلاعات خوب شما در آینده استفاده خواهد شد.
محمد حسین خسروی
1393/06/5 11:25
با سلام وادب واحترام وتشکر از مطالب خوبتان درحال بررسی موضوعات مطروحه با استفاده از تحقیقات میدانی و مطالعات موردی هستم مشاور خانواده ومدرس علمی وکاربردی وایمنی وبهداشت و گردشگری سلامت موفق باشید
رزگار
1392/03/26 22:14
خیلی عالی و بی نضیر است.
بینام
1391/12/16 12:29
شرکت دنا صنعت کلاهبردار ، دزد و .... هست.من با این شرکت قرارداد بستم و بعد از تاخیر 12 ماهه قرارداد که جنس رو تحویل ندادند،بعدش مدعی شدن اگه جریمه ای که تعهد کرده بودن رو طلب کنیم جنس رو به ما نمیدن و ....از اون مدیر عاملشون،یزدان دوست تا مدیر مالی،عزیزی دزد و کلاه بردار هستن.حواستون باشه باهاشون قرارداد نبندین.من که خیلی متضرر شدم.....
داریوش علیزاده
1390/11/13 22:06
شرکت دنا صنعت مشاور، نماینده انحصاری و مجری سیستم های اطفاء حریق اتوماتیک آیروسول Dynameco آلمان در خاورمیانه می باشد.
کپسول های خاموش کننده آیروسول Dynameco آلمان بعنوان بهترین جایگزین گازهای هالون می باشد که به صورت دود سفید(ذرات معلق جامد که توسط جریان گاز حمل می شوند) به قطر1.2 تا 2.5 میکرومتر در هنگام حرق تخلیه شده و با عملکرد شیمیایی و قطع زنجیره واکنش باعث اطفاء حریق می شود.
کپسول های خاموش کننده آیروسول Dynameco دارای سه روش فعال سازی اتوماتیک بصورت حرارتی،الکتریکی و پنوماتیکی می باشد.
مدل کپسول های خاموش کننده تحریک حرارتی بصورت کاملا مستقل و بدون نیاز به فرمان سیستم اعلام حریق می تواند عمل کند.
این کپسول ها دارای ۵ سال گارانتی بدون نیاز به نگهداری و تعمییرات و شارژ سالیانه میباشد .
مزایا و امکانات سسیتم:
· سهولت در نصب ، بدون پیچیدگی و دسترسی به سیلندر
· کم وزن و کم حجم
· غیر سمی
· دوست محیط زیست
· اقتصادی و مقرون به صرفه
· بدون نیاز به لوله کشی ، تجهیزات واسط و مخازن تحت فشار
کاربرد کپسول های خاموش کننده آیروسول Dynameco آلمان
اتاق های کامپیوتر، اتاق سرور، اتاق کنترل و رک سرور کامپیوتر
مراکز پردازش اطلاعات و ارتباطات
مراکز تولید انرژی
ماشین ها و دستگاه ها
سیستم توزیع برق و تابلوهای برق
انبار ها و مخازن
اتاق ژنراتور
کف و سقف کاذب
فرودگاه ها و وسایل نقلیه
کابین مخابراتی
صنایع نفت و گاز
بنادر و کشتیرانی

شرکت دنا صنعت
ادرس: تهران ، خیابان شهید بهشتی، خیابان صابونچی خیابان نهم پلاک 44
کدپستی 1533765311
وب سایت :www.denasanat.com
ایمیل آدرس : Rastegarpanah@denasat.com
تلفن : 6-88758064
فاکس : 88754009
ندا
1390/10/3 15:42
جناب حسین چی شمابرای داستانهاتون مدارک مستند هم دارید؟؟؟ قبلا یک کاتالوگ شما را دیدم ، توش نوشته بودید چون از نام پایروژن سو استفاده شده ، دیگه تحریم کردن ، حالا مدعی میشین مال شماست ؟؟؟؟؟ در ضمن هوا و فضای روسیه نامی از پایروژن نبرده!!!! من با ایمیل آنها مکاتبه کردم (fcsoyuz@monnet.ru)اما اونها داستانهای شما را قبول ندارند!!!! اونها نمیگن ما پایروژن هستیم !!! من که گیج شدم
حمیدرضا
1390/08/17 22:04
خوب است
مصطفی اسدی
1390/07/24 14:06
با سلام

با توجه به صحبت های قبلی مجدد عرض می شود که سیستم ایروسل ماگ محصولی منسوخ شده و غیر قابل اطمینان می باشد. کمپانی پایروژن که اولین و تنها تولید کننده محصولات ایروسل ماگ و ایروسل اگزا در جهان می باشد بصورت کتبا به نمایندگان خود در جهان اعلام کرده که از سال 2005 هیچ کدام از نمایندگان محصول ایروسل ماگ را استفاده ننمایند و در صورتی که در مکانی نصب شده است با محصول جدید بنام پایروژن اگزا جایگزین شود. ( این نامه بصورت کتبی و با مهر اصلی و برجسته شرکت پایروژن موجود است) ، همینطور در نامه ای اعلام داشته که تنها نماینده رسمی فروش ، خدمات پس از فروش و اجرای کلیه محصولات کمپانی پایروژن در جمهوری اسلامی ایران تنها شرکت تارنمای طلایی می باشد و هر شرکتی به غیر از این شرکت رد صلاحیت و اعتبار می شود ( نامه اصلی موجود است ) . متاسفانه برخی شرکتها با سوء استفاده از نام پایروژن و تولید محصولات بی هویت از مبدا نا معلوم اقدام به نصب محصولاتی تقلبی ، نا معتبر و قدیمی با استفاده از نام ایروسل ماگ در ایران کرده اند که متاسفانه در بسیاری از مراکز نصب شده نیز باعث تخلیه بی دلیل و خسارت میلیونی به تجهیزات کارفرما شده است. کلیه اسناد و مدارک این شرکت جعلی می باشد و سازمان هوا و فضای روسیه بعنوان یک ارگان دولتی در کشور روسیه هیچ مدرک و نمایندگی ای به هیچ شرکتی در ایران نداده است زیرا این ارگان دولتی تنها مربوط به مرکز تحقیقات هوا و فضای روسیه می باشد و در ادامه باید توضیح داد که این سازمان حق اختراع و تولید تجاری تکنولوژی اطفا حریق ایروسل را تنها و تنها به کمپانی پایروژن در استرالیا و مالزی اعطا نموده و کمپانی پایروژن نیز برای استفاده جهانی محصول اقدام به ارائه نمایندگی به کشور های مختلف در جهان نموده است که نماینده رسمی و انحصاری این کمپانی در جمهوری اسلامی ایران تنها و تنها شرکت تارنمای طلایی می باشد. لذا ادعای برخی شرکت ها مبنی بر نماینده ارگان دولتی سایوز روسیه در ایران ادعایی مزحک و خنده دار و حتی کمدی می باشد. از دوستان تقاضا می شود برای دریافت مستندات و اطلاعات بیشتر با شرکت تارنمای طلایی تماس بگیرند :

دفتر تهران : 88634722

دفتر مشهد : 8462973

www.tntgroup.ir

www.Pyrogen.co.ir

info@pyrogen.co.ir

با تشکر
سیامک سید حسینچی
1390/06/17 17:47
(ویرایش اصلاحی) با سلام خدمت دوستان و همکاران محترم و تشکر بخاطر استعلامات صورت گرفته. در تکمیل اطلاعات قبلی باستحضار میرساند که سازمان هوا فضای روسیه سایوز (Soyuz) طی 2 دهه گذشته محصول Aerosol MAG یا همان Pyrogen را به دنیا معرفی و عرضه نموده است و هنوز هم همین تولید ادامه دارد و شرکتهای متقلب با اداعاهای کذب به قصد فروش محصولات تقلبی ادعا میکنند که سری قبلی! تولید نمیشود و جدید آن (از نوع قللابی) در آسیای جنوب شرق تولید میشود!!! لطفا جهت اطلاع بیشتر به سایت سازمان هوا فضای روسیه به آدرس www.fcdt.ru مراجعه نمائید. شرکت توسعه فناوری و ارتباطات ایمن اقلیم نماینده انحصاری سازمان هوا فضای روسیه میباشد که بورد نمایندگی آن به تائید وزارت بازگانی و اتاق اصناف روسیه و همچنین سفارت ایران در مسکو نیز رسیده است. لطفا جهت دریافت هر گونه اطلاعات بیشتر از تماس با شرکت ایمن اقلیم دریغ نفرمائید.
02188614494-6 ، www.imeneghlim.ir ,
www.pyrogen.ir , info@imeneghlim.ir , info@pyrogen.ir
http://www.imeneghlim.ir
سیامک سید حسینچی
1390/06/17 17:45
با سلام خدمت دوستان و همکاران محترم و تشکر بخاطر استعلامات صورت گرفته. در تکمیل اطلاعات قبلی باستحضار میرساند که سازمان هوا فضای روسیه سایوز (Soyuz) طی 2 دهه گذشته محصول Aerosol MAG یا همان Pyrogen را به دنیا معرفی و عرضه نموده است و هنوز هم همین تولید ادامه دارد و شرکتهای متقلب با اداعاهای کذب بقسط فروش محصولات تقلبی ادعا میکنند که سری قبلی! تولید نمیشود و جدید آن (از نوع قللابی) در آسیای جنوب شرق تولید میشود!!! لطفا جهت اطلاع بیشتر به سایت سازمان هوا فضای روسیه به آدرس www.fcdt.ru مراجعه نمائید. شرکت توسعه فناوری و ارتباطات ایمن اقلیم نماینده انحصاری سازمان هوا فضای روسیه میباشد که بورد نمایندگی آن به تائید وزارت بازگانی و اتاق اصناف روسیه و همچنین سفارت ایران در مسکو نیز رسیده است. لطفا جهت دریافت هر گونه اطلاعات بیشتر از تماس با شرکت ایمن اقلیم دریغ نفرمائید.
02188614494-6 ، www.imeneghlim.ir ,
www.pyrogen.ir , info@imeneghlim.ir , info@pyrogen.ir
شهرام.یکتایی
1390/04/8 01:37
بسیار عالیست.از زحمات بی دریغ شما سپاسگذارم.همکار شما از اتش نشانی فولاد مبارکه اصفهان
شرکت
1389/11/18 14:30
با سلام
جناب آقای نوید خواه
شرکت تارنمای طلایی نماینده انحصاری محصول اطفا حریق اتوماتیک آیروسل میباشد که محصول ماگ ، محصول قدیمی و منسوخ شده این شرکت است ( نامه جایگزینی محصول ماگ با محصول جدید exaاگزا از طرف شرکت مادر موجود است)
نامه نمایندگی انحصاری این شرکت نیز که دارای مهر سفارت جمهوری اسلامی ایران و نیز دادگستری و وزارت امور خارجه نیز میباشد موجود است که نشان میدهد ، شرکت تارنمای طلایی نماینده انحصاری این محصول است وسایر محصولات مشابه تقلبی میباشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت pyrogen.co.ir مراجعه کنید
در ضمن متن فوق کپی ، متنهای پایروژن است
به امید موفقیت روز افزون شما
شرکت تارنمای طلایی- مصطفی اسدی
saeed ghorbany
1389/08/3 21:39
me30 az in ke behem komak kardinin mataleb khili be payan namam komak kard
Siamak Seyed Hoseinchy
1389/03/22 19:26
جناب آقای نوید خواه

با عرض سلام

خوشحال هستم که موضوع آیروسول ماگ مورد علاقه تان قرار گرفته است. شرکت ایمن اقلیم بعنوان نماینده انحصاری سیستمهای اطفاء حریق آیروسول ماگ محصول سازمان هوا فضای روسیه (تنها اطفاء کننده اورجینال آیروسول) آماده ارائه هر گونه اطلاعات در این خصوص میباشد.

لازم بذکر است که متنی را که در وبلاگ خود قرار داده اید انشاء و نوشته اینجانب میباشد. از ارائه آن در وبلاگتان خوشحال هستم ولی جهت جلوگیری از پایمال شدن حقوق دیگران و رعایت حقوق مولفین و مصنفین (کپی رایت)، حتما نام نویسنده و ماخذ آنرا نیز ذکر بفرمائید.
با تشکر. سیامک سید حسینچی
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر